Ocieplenia Pianką

Spośród wszystkich sposobów na izolację budynku, ocieplenie za pomocą pianki poliuretanowej uznawane jest za najbardziej spektakularne dla przeciętnego Kowalskiego, przynajmniej pod względem tego, jak wygląda sama czynność ocieplania. Trudno się dziwić – natrysk z pianki błyskawicznie zwiększa swoją objętość ponadstukrotnie, co na postronnym obserwatorze może robić wrażenie. W tym miejscu trzeba powiedzieć, że istnieją dwa rodzaje materiału, które różnią się od siebie budową komórek: pierwszą z nich jest wodoszczelna piana zamknięto-komórkowa, a drugą piana otwarto-komórkowa, która przepuszcza parę i wilgoć, co w przypadku konstrukcji drewnianych pozwala uniknąć rozwijania się grzybów w pomieszczeniu. 

Samo ocieplanie przebiega szybko i bezproblemowo: za pomocą agregatu dokonuje się natrysku danej powierzchni, po czym w ciągu ułamków sekundy roztwór zmienia swoją objętość i zastyga jako piana. Efekt jest natychmiastowy, a przy tym trwały: ten rodzaj izolacji wytrzyma ze spokojem dziesiątki lat.

Izolacja Pianą Oraz Powłoką Polimocznika
Pomiary termowizyjne
GALERIA ZDJĘĆ
previous arrow
next arrow
Slider

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "IRMAG"sc.
Boruja Nowa 138
64-300 Nowy Tomyśl W celu kontaktu drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmuję do wiadomości, że PUH Irmag jest Administratorem Danych Osobowych.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

ADRES

Boruja Nowa 138
64-300 Nowy Tomyśl

TELEFON

+48 607 169 005

EMAIL

mariusz.irmag@wp.pl

Pianka PUR Poznań​

Termoizolacja Poznań​

Ocieplenie budynków Poznań​

Izolacje natryskowe Poznań​

Ocieplenie poddasza Poznań​