Pianka PUR Poznań

Pianka PUR Poznań

 

Dlaczego prawidłowe ocieplenie domu jest takie ważne? Przede wszystkim na pierwszym miejscu należy postawić komfort domowników – mieszkanie w domu niedogrzanym, który nie byłby chroniony przed zimnem w okresie zimowym może odbijać się niekorzystnie na zdrowiu jego mieszkańców. Dotyczy to nie tylko starych domów: również te wybudowane stosunkowo niedawno mogą nie posiadać odpowiedniej izolacji na wskutek niewiedzy czy zastosowania nieodpowiednich metod lub materiałów. Na szczęście coraz więcej osób zauważa kolosalną różnicę w związku z ociepleniem domu. To także duża oszczędność finansowa – każdy właściciel domu wie, z jak dużym kosztem wiąże się coroczne ogrzewanie, niezależnie od wybranego rozwiązania. Dlatego skuteczna izolacja ma duże znaczenie – to sposób na obniżenie kosztów ogrzewania i mniejsze zużycie surowców. Dom sam “trzyma ciepło”, dzięki czemu nawet cięższe zimy nie są problemem i pozwalają na oszczędzanie. Warto zatem zainwestować w odpowiednie ocieplenie domu, niezależnie od tego, czy dopiero powstaje, czy też jest już do wielu lat siedzibą rodziny. Na rynku budowlanym dostępnych jest wiele metod izolacji, jednak różnią się one między sobą zarówno kosztem wykonania, jak i trwałością oraz skutecznością. Polecamy skorzystanie z najnowocześniejszych technologii i zastosowanie jednego z najpopularniejszych obecnie rozwiązań.

Pianka PUR posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Jest z tego względu przedmiotem zainteresowania wielu inwestorów. Czy jest możliwe połączenie w sobie stosunkowo niskiej ceny, łatwości montażu oraz wysokich parametrów? Oczywiście – wszystkie te czynniki można osiągnąć właśnie za pomocą pianki izolacyjnej. Choć sama pianka PUR jest droższa od wełny mineralnej, to jednak w przypadku montażu materiałów do ocieplenia budynku należy brać pod uwagę nie tylko jednorazowy koszt związany z zakupem produktu i jego montażem, ale również czas, po jakim dana inwestycja zwróci się oraz oszczędność wynikającą ze zmniejszenia kosztów ogrzewania. Obecnie w Polsce coraz częściej mamy do czynienia z przedłużającą się zimą oraz chłodną wiosną. W połączeniu z jesiennymi chłodami daje to kilka miesięcy wypełnionych nieprzyjemną pogodą. Sam koszt ogrzewania domu rośnie z powodu wydłużenia się okresu grzewczego, zatem właściwa izolacja staje się kluczową kwestią. Zastosowanie pianki PUR pozwala na szybkie i bezpieczne ocieplenie pomieszczeń przy jednoczesnej wysokiej paroprzepuszczalności.

 

Jeśli interesuje Państwa pianka PUR, Poznań i usługi naszej firmy to najlepszy wybór.

W naszej ofercie największym zainteresowaniem cieszy się właśnie pianka PUR – Poznań coraz chętniej korzysta z tej metody. Nic dziwnego – odpowiednio zamontowana jest gwarancją izolacji przez wiele lat. Nasze doświadczenie w zakresie montażu sprawia, że bez obaw mogą nam Państwo zaufać – przeprowadzimy całość sprawnie i bezproblemowo, by jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się ciepłym i przytulnym domem przez długie lata. Montaż pianki przeprowadzają nasi wykwalifikowani pracownicy.

Nakładanie ocieplenia piankowego Poznań

Dlaczego prawidłowe ocieplenie domu jest takie ważne? Przede wszystkim na pierwszym miejscu należy postawić komfort domowników – mieszkanie w domu niedogrzanym, który nie byłby chroniony przed zimnem w okresie zimowym może odbijać się niekorzystnie na zdrowiu jego mieszkańców. Dotyczy to nie tylko starych domów: również te wybudowane stosunkowo niedawno mogą nie posiadać odpowiedniej izolacji na wskutek niewiedzy czy zastosowania nieodpowiednich metod lub materiałów.

Niewłaściwie wykonana izolacja lub jej całkowity brak skutkują znacznymi stratami ciepła. To wiąże się przede wszystkim z generowaniem wysokich rachunków za ogrzewanie. Taka sytuacja prowadzi również w wielu przypadkach do przekroczenia tzw. punktu rosy, a więc skraplania się pary wodnej w wybranych miejscach konstrukcji. Może to powodować powstawanie pleśni i grzybów, a także uciążliwego zapachu stęchlizny. Zagrzybione ściany to nie tylko problem estetyczny. Szkodliwe mikroorganizmy mają bowiem negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Mogą one wywołać lub nasilić alergię, choroby reumatyczne, schorzenia układu oddechowego i grzybice.

Pianka pur – idealna izolacja

Na szczęście coraz więcej osób zauważa kolosalną różnicę w związku z ociepleniem domu. To także duża oszczędność finansowa – każdy właściciel domu wie, z jak dużym kosztem wiąże się coroczne ogrzewanie, niezależnie od wybranego rozwiązania. Dlatego skuteczna izolacja ma duże znaczenie – to sposób na obniżenie kosztów ogrzewania i mniejsze zużycie surowców. Dom sam “trzyma ciepło”, dzięki czemu nawet cięższe zimy nie są problemem i pozwalają na oszczędzanie. Warto zatem zainwestować w odpowiednie ocieplenie domu, niezależnie od tego, czy dopiero powstaje, czy też jest już do wielu lat siedzibą rodziny. Na rynku budowlanym dostępnych jest wiele metod izolacji, jednak różnią się one między sobą zarówno kosztem wykonania, jak i trwałością oraz skutecznością. Polecamy skorzystanie z najnowocześniejszych technologii i zastosowanie jednego z najpopularniejszych obecnie rozwiązań.

Pianka PUR posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Jest z tego względu przedmiotem zainteresowania wielu inwestorów. To materiał, który umożliwia dokładne wypełnienie wszystkich szczelin. Z tego powodu idealnie nadaje się do nietypowych powierzchni, jak np. lukarny czy wykusze. Zapewnia wyjątkową trwałość oraz jakość izolacji. Nie ulega biodegradacji, nie osiada i jest odporna na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne. Specjaliści zajmujący się ociepleniem pianką pur w Poznaniu podkreślają, że eliminuje ona zjawisko uciekania ciepła przez mostki termiczne i przyczynia się do zwiększenia energooszczędności budynku. Dzięki temu, że cechuje się ona niskim przewodnictwem cieplnym, chroni latem przed wysokimi temperaturami, a zimą przed chłodem. Znaczny opór przeciw przenikaniu pary wodnej, sprawia, że doskonale zatrzymuje ona ciepłe powietrze w domu i zapewnia szczelność powierzchni.

Proces ocieplenia jest szybki i wydajny. Piana nie obciąża konstrukcji, nie wymaga użycia folii i innych materiałów budowlanych. Może być natryskiwana na różnorodne powierzchnie, również nierówne i o znacznych rozmiarach. Doskonale sprawdza się podczas wykonywania izolacji w nowych, ale i tych starszych budynkach.

Co ważne, pianka pur nie zmienia mikroklimatu w pomieszczeniach. Nie uczula, nie pyli i jest materiałem ekologicznym. Nie jest atrakcyjna dla gryzoni i innych szkodników, z uwagi na to, że nie zawiera żadnych wartości odżywczych. Precyzyjne wypełnienie szczelin sprawia, że wyeliminowane zostaje ryzyko zagnieżdżenia się pod dachem kun lub innych, małych zwierząt szukających miejsca na gniazdo.

Czy jest możliwe połączenie w sobie stosunkowo niskiej ceny, łatwości montażu oraz wysokich parametrów? Oczywiście – wszystkie te czynniki można osiągnąć właśnie za pomocą pianki izolacyjnej. Choć sama pianka PUR jest droższa od wełny mineralnej, to jednak w przypadku montażu materiałów do ocieplenia budynku należy brać pod uwagę nie tylko jednorazowy koszt związany z zakupem produktu i jego montażem, ale również czas, po jakim dana inwestycja zwróci się oraz oszczędność wynikającą ze zmniejszenia kosztów ogrzewania. Obecnie w Polsce coraz częściej mamy do czynienia z przedłużającą się zimą oraz chłodną wiosną. W połączeniu z jesiennymi chłodami daje to kilka miesięcy wypełnionych nieprzyjemną pogodą. Sam koszt ogrzewania domu rośnie z powodu wydłużenia się okresu grzewczego, zatem właściwa izolacja staje się kluczową kwestią. Zastosowanie pianki PUR pozwala na szybkie i bezpieczne ocieplenie pomieszczeń przy jednoczesnej wysokiej paroprzepuszczalności.

JEŚLI INTERESUJE PAŃSTWA PIANKA PUR, POZNAŃ I USŁUGI NASZEJ FIRMY TO NAJLEPSZY WYBÓR.

W naszej ofercie największym zainteresowaniem cieszy się właśnie pianka PUR – Poznań coraz chętniej korzysta z tej metody. Nic dziwnego – odpowiednio zamontowana jest gwarancją izolacji przez wiele lat. Nasze doświadczenie w zakresie montażu sprawia, że bez obaw mogą nam Państwo zaufać – przeprowadzimy całość sprawnie i bezproblemowo, by jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się ciepłym i przytulnym domem przez długie lata. Montaż pianki przeprowadzają nasi wykwalifikowani pracownicy.