WDMUCHIWANIE CELULOZY

Celuloza, mimo powszechnej opinii, wcale nie zalicza się do materiałów łatwopalnych. Wręcz przeciwnie: jest ona odporna na działanie ognia, a także wilgoci. To właśnie te dwie właściwości sprawiają, że wdmuchiwanie celulozy jest jedną z najlepszych metod izolacji budynków. Nie są to jej jedyne zalety – wśród innych korzyści płynących z zastosowania tego typu materiału można wymienić ekologiczność (celuloza izolacyjna pochodzi z recyklingu gazet, a w jej składzie nie znajdują się żadne szkodliwe lub alergiczne dla człowieka cząsteczki), trwałość (mówi się o minimalnie 50 latach wytrzymałości), odporność na pleśń, bakterie oraz gryzonie, a także dużą skuteczność, jeśli chodzi o izolację (bardzo dobrze wypełnia miejsca, gdzie innego rodzaju materiały nie byłyby w stanie dotrzeć). Samo wdmuchiwanie jest zabiegiem czystym – celulozę miesza się w agregacie z powietrzem, a następnie za pomocą węża wypełnia się nią daną przestrzeń. Nie powstają zatem żadne odpady, gdyż niezużytą celulozę można bez problemu zebrać i wykorzystać później.

Izolacja Pianą Oraz Powłoką Polimocznika
Pomiary termowizyjne
GALERIA ZDJĘĆ
previous arrow
next arrow
Slider

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "IRMAG"sc.
Boruja Nowa 138
64-300 Nowy Tomyśl W celu kontaktu drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmuję do wiadomości, że PUH Irmag jest Administratorem Danych Osobowych.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

ADRES

Boruja Nowa 138
64-300 Nowy Tomyśl

TELEFON

+48 607 169 005

EMAIL

mariusz.irmag@wp.pl

Pianka PUR Poznań​

Termoizolacja Poznań​

Ocieplenie budynków Poznań​

Izolacje natryskowe Poznań​

Ocieplenie poddasza Poznań​