WDMUCHIWANIE WEŁNY MIELONEJ/STYROPIANU

Powszechnie uważa się wdmuchiwanie wełny za jeden z prostszych i najbardziej efektywnych sposobów, jeśli chodzi o ocieplanie budynków. Bez większych problemów można wymienić szereg pozytywów, jakie niesie ze sobą ten rodzaj izolacji. Przede wszystkim jest to materiał, który dobrze tłumi hałas. Dzięki impregnacji olejem mineralnym nie ma właściwości higroskopijnych, a co za tym idzie, nie pochłania z powietrza wilgoci. Wełna jest również odporna na działanie ognia, a także nie ulega korozji biologicznej czy też chemicznej. Oprócz tego posiada niski współczynnik przewodności ciepła oraz jest lekka. Styropian, zwany czasem polistyrenem spienionym, bardzo dobrze nadaje się do ocieplania budynków ze względu na swoją konstrukcję: każda granulka styropianu mieści w sobie tysiące komórek, które wypełnione są powietrzem. To w tym tkwi sekret izolacyjności termicznej styropianu. Tak jak w przypadku innych wdmuchiwanych materiałów izolacyjnych – wełny oraz celulozy – ten rodzaj ocieplenia jest nie tylko szybki i wydajny dzięki zastosowaniu agregatu, ale również bardzo dobrze wypełnia przestrzeń w miejscach, w których układanie ręczne nie byłoby możliwe.

Izolacja Pianą Oraz Powłoką Polimocznika
Pomiary termowizyjne
GALERIA ZDJĘĆ
previous arrow
next arrow
Slider

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "IRMAG"sc.
Boruja Nowa 138
64-300 Nowy Tomyśl W celu kontaktu drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmuję do wiadomości, że PUH Irmag jest Administratorem Danych Osobowych.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

ADRES

Boruja Nowa 138
64-300 Nowy Tomyśl

TELEFON

+48 607 169 005

EMAIL

mariusz.irmag@wp.pl

Pianka PUR Poznań​

Termoizolacja Poznań​

Ocieplenie budynków Poznań​

Izolacje natryskowe Poznań​

Ocieplenie poddasza Poznań​